template2 logo

 

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
scm@scentedmonster.com


phone

KONTAKT
+421 905 930 651


 facebook instagram 

O NÁS

Sme kreativci, ktorých baví navrhovať a vyrábať módne doplnky z prírodných materiálov. Plníme si sen o príšerkách, ktoré nás nestrašia, ale šíria okolo seba podmanivú a jedinečnú vôňu s ktorou sa nestretnete nikde inde. Každý náš produkt je jedinčný a to tým, že každý kus je ručne vyrobený originál a žiaden nie je rovnaký. Vyrábame módne doplnky, ktoré Vás budú sprevádzať svojou vôňou všade kde budete.

Neponúkame však len to. U nás budete nachádzať aj tovar pre kreativcov a tovar pre rôzne využitie.

 

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke nad 20€

 NÁKUP

Hľadáš doplnok do interiéru na Valentína, alebo chceš niekoho potešiť?

Valentínske LOVE

ORIGINÁL
Každý výrobok z dreva/textilu je originál.

Drevený zajačik

Kreatívna drevená dekorácia - hračka.

Drevený zajačik

 

Závesná trend drevená polička

AKCIA
Cena 20
Pôvodná cena 25, Zľava 20 %
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 16.67
Kód produktu: 00028
Záručná doba: 24 mesiacov
Ks

Zredukujte neporiadok v malej alebo veľkej miestnosti elegantným uložením váz, rodinných obrázkov a ďalších drobností, ale hlavne 
detskej izby. Ručne vyrobený prosdukt do miestnosti. Unikátny darček pre priateľov alebo vaše deti, môže ozdobiť vašu stenu a dodať jej pocit živosti.

Popis produktu: Materiál: Drevo Farba: ružovkasto - hnedá Štýl: Severský štýl Rozmer dosky: 38 x 14 cm / 15 "x 5,5" Dĺžka strapcov: 15 cm Dĺžka lana: 55 cm / 21,6 cm Rozsah ložísk: 10 kg / 22 lb Vlastnosti: Materiál: borovicové drevo + vodná farba. Rozmery: Veľkosť drevenej police: 38 x 14 cm / 15 "x 5,5".
Dĺžka lana: 55 cm / 21,6 ".
Dĺžka strapca: 15 cm / 5,9". Obsah balenia: 1 x úložný priestor   Poznámky: 1. Počítajte s rozdielom 1 až 3 cm kvôli manuálnemu meraniu a 3 až 3 g pre rozdiel medzi rôznymi farbami. 2. Kvôli rozdielu na obrazovke sa farba môže mierne líšiť.