template2 logo

 

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
scm@scentedmonster.com


phone

KONTAKT
+421 905 930 651


 facebook instagram 

O NÁS

Sme kreatívci, ktorých baví navrhovať a vyrábať módne doplnky z prírodných materiálov a dopĺňať tak každý tvoj originálny deň. Každý náš výrobok je jedinečný a to tým, že väčšina výrobkov je ručne vyrobený originál a žiaden nie je presne rovnaký. Vyrábame módne doplnky k outfitu, ktoré ťa budú sprevádzať  všade kde budeš. 

Vyrábame veci pre šport, oddych a zábavu, ale ponúkame aj niečo viac ako sú originálne ART obrazy a pár kúskov outfitu :) pre štvornohých psích miláčikov.

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke nad 20€

 NÁKUP

Hľadáš niečo s čím budeš jedinečný/á? Tak doplň svoj outfit o niečo výnimočné

Každý kus je originál

ORIGINÁL
Každý výrobok z textilu je originál.

Moderné rúško z filtračnou vložkou PM2.5

Originalita, ktorú si každý všimne

Moderné rúško z filtračnou vložkou

 

Prispôsobiteľný vak/batoh pre psíka/mačičku na jedno rameno.

NOVINKA
Cena 20
Dostupnosť: dostupné 12. mesiac
Cena bez DPH: 16.67
Kód produktu: 231
Výrobca: Slovensko
Záručná doba: 24 mesiacov

Prispôsobiteľný vak/batoh pre psíka/mačičku na jedno rameno, jednofarebný diagonálny priedušný na prenášanie  domácich miláčikov.

POHODLNÝ MATERIÁL: Tento vak/batoh je vyrobený z priedušnej mäkkej textílie, ktorú je možné prať v práčke. Materiál je dostatočne hrubý, aby zaistil mäkkosť a tým tvoje miláčik sa cítili v pohode.

BEZPEČNÉ DOSŤ: Tento vak/batoh ľahko udrží tvojho domáceho maznáčika, stačí ho vložiť do tašky, pripevniť bezpečnostný zámok ku krúžku na golieri alebo postroji. Pás je možné posunúť a zmeniť tak veľkosť otvoru. To pomôže zaistiť bezpečnosť vášho domáceho maznáčika v prípade náhodného pádu. Zabezpečí sa tým bezpečnosť.

POHODLIE: Vďaka dizajnu handsfree je neuveriteľne pohodlný na cestách po letisku alebo jednoducho v obchodoch.

BEZPEČNÉ: Náš nosič ochráni vášho miláčika v letných horúčavách, keď je chodník nebezpečne horúci, a v zime pred ľadom a snehom.

BEZPEČNÉ: Tento nosič ľahko drží vášho miláčika a je vybavený bezpečnostným háčikom na obojok, ktorý zaistí, že tvoj miláčik bude v bezpečí.