template2 logo

 

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
scm@scentedmonster.com


phone

KONTAKT
+421 905 930 651


 facebook instagram 

O NÁS

Sme kreatívci, ktorých baví navrhovať a vyrábať módne doplnky z prírodných materiálov a dopĺňať tak každý tvoj originálny deň. Každý náš výrobok je jedinečný a to tým, že väčšina výrobkov je ručne vyrobený originál a žiaden nie je presne rovnaký. Vyrábame módne doplnky k outfitu, ktoré ťa budú sprevádzať  všade kde budeš. 

Vyrábame veci pre šport, oddych a zábavu, ale ponúkame aj niečo viac ako sú originálne ART obrazy a pár kúskov outfitu :) pre štvornohých psích miláčikov.

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke nad 20€

 NÁKUP

Hľadáš niečo s čím budeš jedinečný/á? Tak doplň svoj outfit o niečo výnimočné

Každý kus je originál

ORIGINÁL
Každý výrobok z textilu je originál.

Moderné rúško z filtračnou vložkou PM2.5

Originalita, ktorú si každý všimne

Moderné rúško z filtračnou vložkou

 

Moderné rúško s nastaviteľnými uškami.

NOVINKA
Cena 4
Dostupnosť: skladom +2
Cena bez DPH: 3.33
Kód produktu: 169
Výrobca: Vyrobené na Slovensku
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Unisex umývateľná potlačená bavlnené rúško ​​pre dospelých s nastaviteľnými uškami

Balenie : 1 rúško
Bezpečné a štýlové rúško v zábavných farbách, potlače a vzoru. Tieto rúška sú štýlové a zároveň chránia pred znečisťujúcími látkami prenášané vzduchom. Všetky rúška
sú ideálne na každodenné použitie a ochranu dýchacích ciest. Silné textilné materiály vás chránia proti peľu, dymu vo vzduchu a zároveň sú vhodné pre dnešné obdobie. Všetky rúška poskytujú mäkkú a pohodlnú vrstvu ochrany. Rúška by sa mali čistiť v práčke šetrne v jemnom cykle a sušiť na miernom stupni. Všetky rúška sú opakovane použiteľné. Tieto látkové rúška na tvár sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Vyrobené z polyesterového materiálu, ktorý zaisťuje kombináciu priedušnosti a pohodlia pre dlhodobé nosenie. Rúška sú dostatočne široké, aby zakryli nos, ústa a bradu. Rúška sú nastaviteľné s pútkami za ušami.