template2 logo

 

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
scm@scentedmonster.com


phone

KONTAKT
+421 905 930 651


 facebook instagram 

O NÁS

Sme kreatívci, ktorých baví navrhovať a vyrábať módne doplnky z prírodných materiálov a dopĺňať tak každý tvoj originálny deň. Každý náš výrobok je jedinečný a to tým, že väčšina výrobkov je ručne vyrobený originál a žiaden nie je presne rovnaký. Vyrábame módne doplnky k outfitu, ktoré ťa budú sprevádzať  všade kde budeš. 

Vyrábame veci pre šport, oddych a zábavu, ale ponúkame aj niečo viac ako sú originálne ART obrazy a pár kúskov outfitu :) pre štvornohých psích miláčikov.

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke nad 20€

 NÁKUP

Hľadáš niečo s čím budeš jedinečný/á? Tak doplň svoj outfit o niečo výnimočné

Každý kus je originál

ORIGINÁL
Každý výrobok z textilu je originál.

Moderné rúško z filtračnou vložkou PM2.5

Originalita, ktorú si každý všimne

Moderné rúško z filtračnou vložkou

 

Moderné ochranné rúško KN95 jednorázové štvor vrstvové / šedé.

NOVINKA
Cena 1.50
Dostupnosť: skladom +5
Cena bez DPH: 1.25
Kód produktu: 244
Výrobca: Made in China
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Moderné ochranné rúško KN95 šedé.
Vyrobené z ekologického materiálu, odolného proti vlhkosti, netoxického, nedráždivého, mäkkého a pohodlného. Špeciálny 4-vrstvový (2-vrstvový netkaný + 1-vrstvový meltblown + 1-vrstvová prachotesná bavlna) dizajn, poskytuje ochranu pred prachom, výfukmi z automobilov, peľom atď. Perfektný dizajn, keď ho nosíte, hladko zapadá do vašej tváre. Elastické uško sa ľahko nosí a netlačí na uši. Jedinečný vzor, ​​špeciálny dizajn, jediný vzor na trhu Dobre zabalené v uzatváracom vrecku, bez druhého dotyku, vhodné aj na darček. Špecifikácia: Cyklus použitia: Raz Materiál: 2-vrstvová netkaná textília + 1-vrstvová melírovaná + 1-vrstvová prachotesná bavlna Farba: Kvetina modrej hviezdy Veľkosť: Dospelý: 10,8 cm (š) x 16,5 cm (v) - 4,25 "x 6,49" Poznámka: Môžu sa vyskytnúť mierne rozdiely vo farebnom tóne obrázkov a skutočnej položky. Balenie obsahuje: 5ks x ústna maska Balené bezpečne v tesniacej taške.