template2 logo

 

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
scm@scentedmonster.com


phone

KONTAKT
+421 905 930 651


 facebook instagram 

O NÁS

Sme kreatívci, ktorých baví navrhovať a vyrábať módne doplnky z prírodných materiálov a dopĺňať tak každý tvoj originálny deň. Každý náš výrobok je jedinečný a to tým, že väčšina výrobkov je ručne vyrobený originál a žiaden nie je presne rovnaký. Vyrábame módne doplnky k outfitu, ktoré ťa budú sprevádzať  všade kde budeš. 

Vyrábame veci pre šport, oddych a zábavu, ale ponúkame aj niečo viac ako sú originálne ART obrazy a pár kúskov outfitu :) pre štvornohých psích miláčikov.

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke nad 20€

 NÁKUP

Hľadáš niečo s čím budeš jedinečný/á? Tak doplň svoj outfit o niečo výnimočné

Každý kus je originál

ORIGINÁL
Každý výrobok z textilu je originál.

Moderné rúško z filtračnou vložkou PM2.5

Originalita, ktorú si každý všimne

Moderné rúško z filtračnou vložkou

 

Moderná dizajnová zateplená multifunkčná bufka/nákrčník/tunelová šatka/šál/čiapka. MN-24.

NOVINKA
Cena 8
Dostupnosť: dostupné 12. mesiac
Cena bez DPH: 6.67
Kód produktu: 228
Výrobca: Slovensko
Záručná doba: 24 mesiacov

Táto moderná dizajnová tunelová šatka je vynikajúcim riešením v týchto dňoch, keď chcete chrániť svoje okolie a seba od prenosných chorôb, ktoré sa šíria kýchaním, kašlaním. Je taktiež výborným módnym doplnkom k tvojmu outfitu, nakoľko svojou modernosťou nenechajú jedno oko bez povšimnutia. Taktiež sa výborne hodia pre chladnejšie dni a meniace sa počasie a sú výborné pre športovcov. Vďaka materiálu je príjemná na dotyk a dá sa nosiť  zvinutým  alebo ako predĺženie na tvár. Chráni tvár a krk pred vetrom ale aj snehom. Mikrovlákna sú flexibilné a nedeformujú sa, takže sa šatka môže prať pri teplote 30C a viazať rôznymi spôsobmi, pričom jej kvalita a hladká štruktúra zostanú rovnaké. Vysoko kvalitný materiál si zachováva svoju štruktúru a pružnosť napriek častému skladaniu a naťahovaniu pri nosení. 

Hlavné výhody: Univerzálna veľkosť, je ľahká, flexibilná materiálom.

Mnoho spôsobov nosenia: Ako šál, šatka na vlasy, rúško, čiapka . Vyrobené zo 100% s  polyesteru s možnou prímesou 5% elastán.

Dostupná veľkosť :  flex / dámska

Dostupná veľkosť : flex  / pánska