template2 logo

 

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
scm@scentedmonster.com


phone

KONTAKT
+421 905 930 651


 facebook instagram 

O NÁS

Sme kreativci, ktorých baví navrhovať a vyrábať módne doplnky z prírodných materiálov. Plníme si sen o príšerkách, ktoré nás nestrašia, ale šíria okolo seba podmanivú a jedinečnú vôňu s ktorou sa nestretnete nikde inde. Každý náš produkt je jedinčný a to tým, že každý kus je ručne vyrobený originál a žiaden nie je rovnaký. Vyrábame módne doplnky, ktoré Vás budú sprevádzať svojou vôňou všade kde budete.

Neponúkame však len to. U nás budete nachádzať aj tovar pre kreativcov a tovar pre rôzne využitie.

 

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke nad 20€

 NÁKUP

Hľadáš doplnok do interiéru na Valentína, alebo chceš niekoho potešiť?

Valentínske LOVE

ORIGINÁL
Každý výrobok z dreva/textilu je originál.

Drevený zajačik

Kreatívna drevená dekorácia - hračka.

Drevený zajačik

 

Handmade / Parfumované drievko ScM do auta / Jack

NOVINKA
Cena 5
Dostupnosť: skladom +10
Cena bez DPH: 4.17
Kód produktu: 00018
Výrobca: Slovensko
Záručná doba: 24 mesiacov
Ks

Pripravili sme ti päť jedinečných, personalizovaných textilných ručne vyrobených príšeriek ScM v sťýle postavičiek ShiShi, Snowy, Towie Jack a Grim. Vyber si jednu z piatich originálnych a nikdy nie rovnakých postavičiek vyrobených z čisto prírodného materiálu a k tomu jednu zo šiestich jedinečných vôni, ktoré dostaneš k vybranej postavičke v (3ml.) aplikátory.

Táto na ktorú sa pozeráš a ktorá ťa chce je Jack.

Je to tak jednoduché, keď si želáš aby si postavičku mal ako vôňu do auta, stačí ju zavesiť na ľubovolné viditeľné miesto v aute a nechať šíriť voľne vôňu po interiéry auta, alebo si vybrať príšerku s vôňou v (3ml.) aplikátory a vôňu priamo aplikovať na príšerku kedykoľvek budeš chcieť aby ťa vôňa sprevádzala.

Ak ti príšerka už nebude vyvoňať nevadí, objednaj si náhradnú náplň s vôňou podľa svojho výberu z nášho internetového obchodu.