template2 logo

 

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
scm@scentedmonster.com


phone

KONTAKT
+421 905 930 651


 facebook instagram 

O NÁS

Sme kreativci, ktorých baví navrhovať a vyrábať módne doplnky z prírodných materiálov. Plníme si sen o príšerkách, ktoré nás nestrašia, ale šíria okolo seba podmanivú a jedinečnú vôňu s ktorou sa nestretnete nikde inde. Každý náš produkt je jedinčný a to tým, že každý kus je ručne vyrobený originál a žiaden nie je rovnaký. Vyrábame módne doplnky, ktoré Vás budú sprevádzať svojou vôňou všade kde budete.

Neponúkame však len to. U nás budete nachádzať aj tovar pre kreativcov a tovar pre rôzne využitie.

 

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke nad 20€

 NÁKUP

Hľadáš doplnok do interiéru na Valentína, alebo chceš niekoho potešiť?

Valentínske LOVE

ORIGINÁL
Každý výrobok z dreva/textilu je originál.

Drevený zajačik

Kreatívna drevená dekorácia - hračka.

Drevený zajačik

 

DOMOV

 

Autíčko s prívesom vyrobené z bukového dreva.

Toto drevené autíčko, ktoré je vyrobené z dreva bolo navrhnuté Slovenskou dizajnérkou a je vyrobené z čisto prírodných materiálov.

Pri kúpe tohto dreveného autíčka, vám toto zabalíme do EKO obalu, ktorý nezaťažuje prírodu, nakoľko je plne recyklovateľný.

Kúpiť autíčko s prívesom

Ručne vyrobená, parfumovaná textilná príšerka

Pripravili sme ti päť jedinečných, textilných ručne vyrobených príšeriek ScM v štýle postavičiek ShiShi, Snowy, Towie Jack a Grim. Vyber si jednu z piatich originálnych a nikdy nie rovnakých postavičiek vyrobených z čisto prírodných materiálou ako sú hodváb, bavlna, prírodne nwtoxické farby a k tomu jednu zo šiestich jedinečných vôni, ktoré dostaneš k vybranej postavičke v (3ml.) aplikátory. 

Je to tak jednoduché, keď si želáš aby si postavičku mal ako vôňu do auta, stačí ju zavesiť na ľubovoľné viditeľné miesto v aute, naaplikovať vôňu priloženým aplikátorom (3ml.) a nechať šíriť voľne vôňu po interiéry auta. 

Ak ti príšerka už nebude vyvonať nevadí, objednaj si náhradnú náplň s vôňou podľa svojho výberu z nášho internetového obchodu.

Kúpiť vôňu do auta

Na vôni vždy záleží

 Chceš si dokúpiť novú (3ml.) náplň s aplikátorom pre svoju textilnú príšerku, voňavé drievko do interiéru, auta alebo do tradičnej ScM fľaštičky v jednej zo šiestich jedinečných vôni ako je elegantná Agrumes the noir (France), alebo Golden Bamboo, alebo Red Currant, alebo Fine Leather. 

Naše predávané vône nie su len tak obyčajné, sú parfumované, čo zaručuje ich jedinečnú vôňu oproti bežne pouzívaným vôňam aplikovaných na osviežovačoch.

Ich trvácnosť je oveľa dlhšia a s priloženým aplikátorom ti drievka, textílne príšerky a ScM keramické fľaštičky dokážu voňať od 30 - 90 dní.

Kúpiť náhradnú náplň


 

Parfumované závesné drievka do auta

 

Chcete sa odlišovať od bežne predávaných osviežovačov do auta a pritom byť EKO?

 Máme pre teba päť "ShiShi, Grim, Jack, Towie, Snowy" parfumovaných, závesných drievok do auta, ktoré si môžeš dať na ľubovoľné viditeľné miesto. Následne naaplikovať parfumovanú vôňu priloženým aplikátorom (3ml.) a nechať túto voľne šíriť po interiéry auta. 

Drievka sú vyrobené z čisto prírodného materiálu dreva breza, sú ručnej výroby a sú vyrobené na Slovensku.

Kúpiť  voňu do auta


 

Voňavé drievka do interiéru

Interiérové parfumované drievka

Pripravili sme ti päť EKO voňavých drievok v sťýle postavičiek "ShiShi, Snowy, Towie, Jack a Grim". Vyber si jednu z piatich postavičiek vyrobených z čisto prírodného EKO materiálu breza a k tomu jednu zo šiestich jedinečných vôni, ktoré dostanete k vybranej postavičke (3ml) rozprašovacej fľaštičke.

Je to tak jednoduché, keď si želáš aby si postavičku mali ako dekoráciu do interiéru bez vône, stačí ju postaviť na ľubovolné miesto a vôňu v rozprašovacej fľaštičke použiť neskôr.

Keď sa rozhodneš, že vôňu použiješ, stačí na postavičku rozprášiť vôňu podľa potreby a časť vôňe použiť neskôr.

Drievka sú vyrobené z čisto prírodného materiálu dreva breza, sú ručnej výroby a sú vyrobené na Slovensku.


 

Porcelánová ľudová ScM voňavá fľaštička

Táto úžasná keramická fľaštička v tradícii v sebe skríva jedinečnú vôňu, ktorá prevonia interiér tvojho auta. Je to tak jednoduché.

Stačí, keď budeš potrebovať, aby sa vôňa uvolnila, stačí, aby si s uzatvorenou fľaštičkou potriasol/a a tým sa uvolní vôňa, ktorá svojou nevtieravou vôňou prevonia interiér vozidla.

Pokiaľ sa ti zdá, že vône je v aute málo, stačí otovriť korkový uzáver a nechať pár hodín vôňu voľne šíriť v aute. Keď je už vône veľa, stačí keramickú fľaštičku opäť uzatvoriť.

Nakupovať ScM voňavú fľaštičku

Keramická ScM voňavá fľaštička

 

Grafické perá

Drevené 3D Puzzle

Máš rad skladanie Puzzle, alebo chceš mať na stole doplnok z dreva? Ponúkame ti mix zvieratiek, ktoré tebe alebo dieťaťu urobia vždy radosť.

Nakupovať 3D MIX Puzzle