template2 logo

 

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
scm@scentedmonster.com


phone

KONTAKT
+421 905 930 651


 facebook instagram 

O NÁS

Sme kreatívci, ktorých baví navrhovať a vyrábať módne doplnky z prírodných materiálov a dopĺňať tak každý tvoj originálny deň. Každý náš výrobok je jedinečný a to tým, že každý kus je ručne vyrobený originál a žiaden nie je presne rovnaký. Vyrábame módne doplnky k outfitu, ktoré ťa budú sprevádzať  všade kde budeš. 

Vyrábame veci pre šport, oddych a zábavu, ale ponúkame aj niečo viac ako sú originálne ART obrazy a pár kúskov outfitu :) pre mužov.

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke nad 20€

 NÁKUP

Hľadáš niečo s čím budeš jedinečný/á? Tak doplň svoj outfit o niečo výnimočné

Každý kus je originál

ORIGINÁL
Každý výrobok z textilu je originál.

Moderné rúško z filtračnou vložkou PM2.5

Originalita, ktorú si každý všimne

Moderné rúško z filtračnou vložkou

 

Dizajnové rúško zo značkovej látky Armani

NÁŠ TIP
Cena 8
Dostupnosť: skladom +5
Cena bez DPH: 6.67
Kód produktu: 0024
Výrobca: Ručná/strojová výroba Slovensko
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Dizajnové rúško v krásnej farbe, ktoré doplní každý outfit ženy/muža. Jedná sa o originálnu látku Armani. Dizajn rúška je ergonomický a kopíruje krivky tváre tak, aby si nemal/a problém s dýchaním. Rúško je dvojvrstvové z veľmi príjemnej letnej látky, dá sa prať a žehliť. Zaväzovanie na šnúrky z jemného elastického materiálu bavlna - saténu. Šnúrky sú nastaviteľné klipom, takže nastaviť tesnosť už nebude žiaden problém.

Hlavné výhody : Originálne značkové látky, pri klasických typoch kovový drôtik po celej dĺžke rúška, čo zaručí ešte väčšiu priľnavosť k tvári, bavlneno-saténové šnúrky, ktoré sú veľmi príjemné na telo, nastaviteľný klip s ktorým už nie je žiaden problém donastaviť veľkosť rúška.